Головна » 2010 » Грудень » 10 » Будні творчої групи учителів міста, які працюють за системою «Розвивальне навчання»
14:05
Будні творчої групи учителів міста, які працюють за системою «Розвивальне навчання»

     23 листопада 2010 року у Новоград-Волинському колегіумі (Житомирська обл.) відбувся семінар-практикум учителів початкових класів міста з теми «Творча робота учителя як фактор мотивації навчання молодших школярів».

    Теоретико-комунікаційний блок семінару розпочався з виступу заступника директора з навчально-виховної роботи  Ющик Г.Є.«Структурні компоненти педагогічної творчості». Галина Євгенівна дала чіткі визначення мотиваційного, змістового, процесуального, комунікативного, рефлексивного етапів в роботі над певною обраною технологією, розкрила їх суть і завдання. Крім того, вона висвітлила рух педагогічного колективу учителів початкових класів в освітньому просторі. Присутні визнали рівень претензій колективу на  визначення його діяльності справді творчою.

     Нємєц Г.М., практичний психолог навчального закладу, розповіла присутнім про роль мотивації навчання та її вплив на успішність дитини.
Учителі колегіуму Кот І.В. та Бабич А.М. поділились з гостями досвідом з окремих питань «Мотиваційна модель уроку в системі «Розвивальне навчання» та «Мотиваційний компонент уроку читання».

     На уроці учні 2 і 3 класуПрактичний блок було представлено уроками читання у 2-В класі, учитель Носан Т.М. (конспект уроку) та математики у 2-Б класі, учитель Дейнеко О.М. (конспект уроку).
    У підготовці та роботі семінару активну участь брала творча група учителів міста, які працюють за системою «Розвивальне навчання». Керівник групи Микитенко Л.С. презентувала досвід учителів розвивального навчання колегіуму з питання «Спільні уроки як одна із форм методичної діяльності учителів». Учасники семінару  відвідали спільний урок з української мови у 3-А та 2-А класах (учителі: Верхоланцева С.А., Кузнєцова А.О.). (Конспект спільного уроку.)


    В процесі спілкування присутні вивели декілька правил для учителя «Як стати хорошим мотиватором для своїх учнів» та дійшли висновку, що творча робота учителя саме за системою «Розвивальне навчання» є більш прогресивною. Досвідчені учителі міста Пустовіт Т.В.(ЗОШ № 9), Рибачок М.Р. (ЗОШ №3), високо оцінили рівень, на якому було проведено семінар.

Кузнєцова А.О., учитель початкових класів Новоград-Волинського колегіуму
Переглядів: 1137 | Додав: ОленКа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]